Czarna Pralka

Czarna pralka zintegrowana z kuchnią w odcieniach bieli i czerwieni.

Czarna pralka może być ostatnio na szczycie krzywej trendów. Jednak w przeciwieństwie do niektórych trendów w aranżacji wnętrz, które się rozpadają, ten jest wciąż bardzo aktualny i nie bez powodu: czarna pralka ma ponadczasowy urok, który trzyma się świetnie.

Nie oznacza to jednak, że modele czarne są idealne lub że sprawdzają się we wszystkich domach. Podobnie jak inne urządzenia, mają swoje wady i zalety.

Oto Najlepsze Czarne Pralki


Nasi eksperci zdecydowali, że te czarne pralki mają najlepszy stosunek jakości do ceny na dzisiejszym rynku. Kliknij na jeden z poniższych linków, aby uzyskać najlepsze oferty!

Czarna vs. Zwykła Pralka


Czarna pralka i tradycyjna biała pralka to dokładnie ten sam materiał, z wyjątkiem jednej rzeczy. Jedna i druga są wykonane z unikalnej mieszanki żelaza, chromu, krzemu, cynku i węgla, która przekształca stal korozyjną w materiał odporny na rdzę. Różnicą jest to, że czarny stal nierdzewna zawiera powłokę wysoce trwałej, zabezpieczającej, czarnej farby na bazie polimerów.

Dzięki połączeniu czerni i matu zwykłe pralki i zmywarki stają się domowymi sztukami i zyskują na atrakcyjności. Nie tylko są stylowe matowe wykończenia, lecz także praktyczne, gdyż odciski palców i drobne plamy znikają lub są minimalizowane na płaskich wykończeniach. Niektóre projektanci również wybrać do mieszania czarnych i srebrny urządzeń ze stali szlachetnej w ich kuchniach, które mogą działać dobrze z kawałków akcentu lub srebrnych urządzeń, które wyposażone są w czarne wykończenia lub panele sterowania.

Jakie są Zalety Czarnej Pralki?


Poniżej przedstawiono główne zalety posiadania czarnej pralki:

Ponadczasowy

Czarny to kolor uniwersalny, który przecina wszystkie iteracje stylu. Chociaż ma swoje drobne wzloty i upadki, jest najbardziej odpornym na trendy kolorem. Czarny może stanowić wyróżniający się kolor lub służyć jako tło dla innych kolorów.

Czarna Pralka Pasuje do Prawie Każdego Koloru

Czarny to jeden z niewielu kolorów, który można łączyć z innymi wszystkimi innymi odcieniami. Kolor ten dobrze komponuje zarówno z ciepłymi, jak i z chłodnymi neutralami. Pasuje również do szarości, brązów, białego, beżowego i morskiego. 

Czarne pralki z białymi szafkami, zwłaszcza, oferują nowoczesny wygląd i eleganckie wykończenie. Natomiast dopasowanie czarnych sprzętów do niebieskich szafek lub innych barw, jak np. zielony, doda pop koloru do Twojej kuchni z klasycznym wyglądem.

Niemalże Odporny na Smugi

Żaden rodzaj powierzchni pralki nie ukryje wszystkich smug. Lecz czerń, połączona z matowym połyskiem, robi nadzwyczaj dobrą robotę ukrywanie najwięcej smug i palców. Czarna pralka zwykle ukrywa nieuniknione uszkodzenia spowodowane dymem nad drzwiami całkiem dobrze.

Łatwe do Czyszczenia

Stal szlachetna o wykończeniu metalicznym wymaga specjalnego środka czyszczącego. Ze względu na to, że czarna stal szlachetna jest powlekana, może być ona czyszczona ciepłą wodą z miękką szmatką lub nieściernymi środkami do czyszczenia kuchni. Nie należy używać szczotek ze szczeciną ani ściernych środków czyszczących, gdyż mogą one usunąć z podłoża powłokę farby na bazie polimeru.

Czarna pralka z otwartymi drzwiami zintegrowana z kuchnią.

Wady Czarnej Pralki


To są główne wady czarnej pralki:

Nie Zawsze Może być w Modzie

Choć czarna pralka jest trendem o solidnych podstawach, to wciąż jest to trend. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby nadążyć za najnowszym wyglądem, warto zdecydować się na tradycyjne urządzenia ze stali nierdzewnej. Z powodu odważnego, ciemnego odcienia, urządzenia z czarnej stali nierdzewnej mogą wychodzić z mody podczas cyklu trendów…

Różne Czarne Powłoki Mogą się Ścierać

Kiedy para czarnych urządzeń stali nierdzewnej od różnych producentów, te czarne mogą nie pasować – ani pod względem odcienia, a także połysku. Dlatego najlepiej jest trzymać się tej same marki podczas zakupu kolekcji czarnych urządzeń ze stali nierdzewnej. Różnice między dwoma różnymi czarnymi matowymi urządzeniami często mogą okazać się bardziej niepokojące niż wtedy, gdy czarny jest sparowany z całkowicie innym kolorem.

Głębokie Rysy Będą Widoczne

Czarna pralka o metalicznym zakończeniu dobrze opiera się zarysowaniom, bo jest solidną, jednolitą powierzchnią. Gdy zostanie zarysowana, pod nią znajduje się więcej tego samego materiału. Natomiast gdy czarne urządzenia ze stali nierdzewnej zarysują się, jest to o wiele bardziej widoczne niż na metalicznym wykończeniu. Ze względu na to, że dolna powierzchnia to błyszcząca stal, zadrapania w powłoce pokazują materiał pod nią. Taka powłoka ma być również wytrzymała, jednak nie zawsze tak jest.

Krótka Historia Trendu


Czarna pralka zawdzięcza swoje pochodzenie metalicznemu zakończeniu urządzeń ze stali nierdzewnej. Na początku 2000 roku białe, pomarańczowe i kremowe urządzenia z lat 90. ubiegłego wieku zaczęły robić miejsce dla bardziej futurystycznego wyglądu inspirowanego, po części, kuchniami restauracyjnymi. To była srebrzysta, metalowa stal nierdzewna. Właśnie w tym czasie profesjonalne urządzenia zaczęły trafiać do kuchni konsumenckich, a stali szlachetnej nie brakowało.

Do 2010 roku, srebrne kolory ustąpił miejsca czarny na całym spektrum urządzeń. Czarne urządzenia ze stali nierdzewnej były mniej dramatyczne i efektowne – w zamierzeniu. To dlatego, że inny składnik czarnej stali nierdzewnej jest jego połysk: płaski lub matowy, i wszystko, ale błyszczące i błyszczące.

Najlepsza Obecnie Czarna Pralka


Według dogłębnej analizy przeprowadzonej przez naszych ekspertów, poniżej przedstawiamy najlepszy stosunek jakości do ceny czarna pralka na rynku.

Specyfikacje

Pojemność (kg): 9 | Sposób załadunku: Od frontu | Funkcja pary: Tak | Silnik rewersyjny: Tak | Sterowanie smartfonem: Tak | Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1400 | Kolor: Czarny | Wymiary (GxSxW): 53 x 60 x 85 cm

Zalety

✔️ Jest to bardzo cicha pralka.
✔️ Posiada dużą pojemność załadunku na każde pranie.
 Nie ma opcji automatycznego dozowania.
✔️ Jest bardzo wydajny, zarówno w praniu, jak i w oszczędzaniu energii.