Łącznik Pralki z Suszarką

Łącznik pralki z suszarką z pralnią piętrową

Łącznik pralki z suszarką, znana również jako zestaw do układania… Czy muszę ją mieć? Jak działają? Które modele pralek nadają się do układania w stosy? No i chyba najczęstsze pytanie ze wszystkich, co to właściwie jest stacking kit? Jeżeli zadajesz te pytania, to kliknąłeś na właściwy post.

Poniżej odpowiadamy na wszystkie te pytania, a także pokazujemy dzisiejsze produkty najwyższej jakości.

Najlepsze Łączniki Pralki z Suszarką na Rynku


Czy szukasz najlepszego łącznika pralko-suszarki? Oferujemy Państwu tutaj najlepsze możliwości pralko-suszarki tussentuk na rynku po najlepszej cenie. Wejdź na jeden z poniższych linków, aby uzyskać najlepsze oferty!

Czym jest Łącznik Pralki z Suszarką i do Czego Służy?


Zestaw łącznik pralki z suszarką jest akcesorium do prania, które mieści się między pralką ładowaną od przodu i suszarką bębnową. Oprócz tego, że oszczędza cenne miejsce, gwarantuje, że dwa urządzenia są bezpiecznie umieszczone w jednym urządzeniu.

Komplety do układania są zaprojektowane tak, aby rozłożyć ciężar suszarki na pralkę i pochłaniać wibracje z obu urządzeń, gdy się obracają. To gwarantuje, że Twoja suszarka pozostanie na górze pralki, nie zaś na podłodze, co oczywiście bardzo psuje zarówno urządzenie, jak i podłogę w Twojej pralni.

Czy jest to Naprawdę Przydatne?


W domu zazwyczaj nie mamy zbyt wiele miejsca i zbyt często wszędzie piętrzy się nasze pranie. Nawet jeśli masz dużą pralnię w swoim domu, to nigdy nie boli, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Dobry sposób robić wydajnemu use twój pralniany pokój jest brać twój upadek suszarkę i umieszczać je na wierzchu twój front-loading pralka. Złączka do pralki i suszarki przydaje się więc, gdy trzeba je układać. Jeśli szukasz najlepszego zestawu pralki i suszarki, tutaj również oferujemy Ci najlepsze kombinacje i modele na rynku.

Krótko mówiąc, jeśli inteligentnie wykorzystasz przestrzeń, umieszczając dwa urządzenia w pionie, pozostawisz więcej miejsca na organizację reszty prania lub na inne potrzebne przybory.

Czy są inne Zalety Łącznika Pralko-Suszarki?


Niektóre złącza średniej klasy pralki i suszarki oferują przydatne dodatkowe funkcje, na przykład wysuwaną półkę, która może okazać się bardzo przydatna, jeżeli chodzi o umieszczanie koszy na pranie i detergentów. Takie półki są również przydatne, jeżeli lubisz składać pranie prosto z suszarki.

Oczywiście nie każdy łącznik pralki z suszarką posiada plastikowy panel lub półkę. Część z nich składa się na przykład z zestawu klipsów, które montowane są na narożnikach jednostek i w ten sposób są ze sobą łączone.

Czy można go Używać z Każdym Modelem lub Marką?


Nie dotyczy to niestety każdej łącznik pralki z suszarką. Liczne zestawy do układania są specjalnie zaprojektowane tak, by były kompatybilne z wybranymi pralkami i suszarkami określonej marki – zwykle jest to dopasowana pralka i suszarka tej samej marki.

Należy zawsze sprawdzić, jakie pralki są kompatybilne z zestawem do układania w stos, jaki mamy na myśli.

Czy mogę Użyć czegoś Innego Zamiast Łącznik do Pralki i Suszarki?


Dasz radę! Istnieją maty gumowe jako łącznik pralki z suszarką. Ten prosty gumowy dywanik może pochłaniać wszystkie wibracje między pralką a suszarką, dlatego nawet jeśli masz pralkę i suszarkę różnych marek, nadal możesz je układać w stos i oszczędzać miejsce w swojej pralni.

Może się również przydać w kuchni lub w innych pomieszczeniach domu. Połóż ją pod lodówką lub innym podobnym urządzeniem, pomoże ona pochłonąć wibracje, aby zredukować hałas i dodać trochę dodatkowej stabilności na nierównej podłodze – co nie jest rzadkością w pralniach i łazienkach, w których lekkie nachylenie podłogi może pomóc wodzie spłynąć do odpływu.

Najlepsze Łączniki pralki z suszarką na rynku

Jak Sprawdzić, czy moja Pralka i Suszarka mogą być Ułożone w Stos?


Najlepiej upewnić się, które produkty do prania do siebie pasują, a następnie odwiedzić stronę internetową producenta. Jako ogólna wskazówka, zazwyczaj możesz układać w stos każdą pralkę i suszarkę bębnową, jeśli pomiary szerokości i głębokości są takie same, albo jeśli ślad pralki jest większy niż suszarki bębnowej.

Nie można niestety układać większej suszarki na mniejszą – to po prostu fizyka!

Proszę sobie wyobrazić zestaw klocków dla dzieci. A teraz wyobraź sobie, że próbujesz zrównoważyć większy na mniejszym – choćby się dało – wyraź, że te klocki są jakieś sto razy większe i obydwa wibrują. Na pewno nie jest to zbyt bezpieczne.

Czy mogę Umieścić Pralkę na Górze Suszarki?

Nie. Możesz tylko ułożyć suszarkę. Pralki są za ciężkie, zwłaszcza gdy są pełne wody i mokrych ubrań. Ponadto bardziej wibrują podczas użytkowania, gdyż ich prędkość wirowania jest wyższa, zwiększając ryzyko wypadków przy układaniu w stosy.

Kroki do Wykonania przy Układaniu Pralki w Suszarce Bębnowej


Oto kroki, aby uzyskać złącze pralko-suszarki, które pasuje do Twoich modeli:

  • Sprawdzić i zmierzyć swoją przestrzeń. Wymierz wybraną przestrzeń, by upewnić się, że pasują do niej wymiary stosu. Pamiętajmy, że należy połączyć wysokość pralki i łącznik pralki z suszarką w celu uzyskania całkowitej wysokości stosu. Pamiętaj, żeby zostawić kilka centymetrów po obu stronach urządzeń na wentylację, oraz kilka centymetrów z tyłu na węże, rury i tak dalej.
  • Należy upewnić się, czy urządzenia mogą być układane jedno na drugim.

Wymiary suszarki powinny być równe lub nieco mniejsze od wymiarów znajdującej się pod nią pralki. Ogólnie rzecz biorąc, zaleca się układanie urządzeń tej samej marki jedno na drugim, ponieważ węzeł pralko-suszarki jest dostosowany do wymiaru charakterystycznego dla danej marki.

  • Zaopatrz się w pralkę z zestawu do układania w stos.

Koniecznie sprawdź, czy potrzebny jest Ci konkretny zestaw do układania, gdyż wielu producentów sprzedaje go na zamówienie dla własnej marki.

  • Układaj swoje urządzenia na stosie.

Będziesz potrzebował co najmniej dwóch zdrowych osób do podnoszenia suszarki i umieszczania jej na podkładce łącznik pralki z suszarką. Suszarnie kondensacyjne mogą ważyć nawet 50 kg (zwłaszcza suszarnie z pompą ciepła), dlatego nie próbuj tego robić sam. Za dopłatą można zlecić układanie pralki i/lub suszarki profesjonalnemu instalatorowi. Mogą oni nawet wygodnie dostarczyć i zamontować suszarkę w tym samym czasie.

  • Wykonaj cykl testowy.

Kiedy wszystko jest już ustawione i zabezpieczone, należy przeprowadzić cykl testowy, aby zapewnić stabilność urządzenia.

Jest to Najlepszy Obecnie Łącznik Pralko-Suszarki


Nasi eksperci przeanalizowali najlepsze na rynku łącznik do pralki i suszarki i uznali, że ten jest najbardziej niezawodny.

Specyfikacje

Wymiary całkowite produktu: (wys. x szer. x gł.): 7,5 x 60 x 54 cm | Wymiary półki (szer. x gł.): 50 x 38 cm | Nadaje się do pralek i suszarek 60 cm | Materiał produktu: stal malowana proszkowo | Kolor: biały
Elementy składowe: Ramka łącząca 1 x. Pasek mocujący z grzechotką 1x. Uchwyt do przechowywania 1x. Materiał montażowy 1x. Instrukcja montażu 1x.