Mała Pralka

Mała pralka zintegrowana z urządzonym pomieszczeniem

Standardowym modelem mała pralka to taka, która ma głębokość w granicach od 40 do 49 cm. Jeżeli cale są problemem we wnętrzu Twojej kuchni, w interesującej cenie dostępne są pralki, mniejsze od tych konwencjonalnych. Pokazujemy je poniżej.

Kuchnia sprzed pięćdziesięciu lat lub więcej niewiele ma wspólnego z kuchnią dzisiejszą. Generalnie podłogi bywały większe, kuchnie, łazienki oraz sypialnie były dość przestronne.

Przy dużej kuchni umieszczenie pożądanych urządzeń nie stanowi problemu, jednak jeśli brakuje w niej centymetrów, to sprawa staje się skomplikowana. Kuchenne meble są zwykle standardowe, ale są różne rozmiary, 60 cm czy 45 cm, więc umeblowanie małej kuchni nie musi stanowić problemu. Najistotniejsze jest dokładne zastanowienie się jakie są nasze potrzeby i jaka jest przestrzeń, którą dysponujemy.

Oto Najlepsze Małe Pralki


Szukasz mała pralka? Tu oferujemy Ci najlepsze opcje na rynku za najlepszą cenę. Jeżeli chcesz skorzystać z tych propozycji, to kliknij na jedno ze znajdujących się poniżej ogniw.

Mała Pralka (od 40cm do 49cm)


Najpopularniejsze będą pralki ładowane od frontu, ale większość ma około 60 cm głębokości. Zaletą jest to, że mają większą pojemność, jednak wadą jest to, że głębokość 60 cm dla małej kuchni może być czasem problemem.

Na naszej stronie mamy również katalog najtańszych pralek w tym małych pralek.

Lepiej jest Kupić Małą Pralkę lub Usunąć Meble, by Uzyskać więcej Miejsca?

Macie dwie opcje, można kupić normalna 60 cm pralkę, jednak wtedy trzeba „poświęcić” trochę mebli kuchennych.

Drugą opcją jest szukanie mała pralka, której głębokość wynosi od 40 do 49 centymetrów. Pralki ładowane od góry mogą być pewnym rozwiązaniem, gdyż na ogół są węższe, istnieje różnorodność marek i ciekawe ceny.

Czy jest jakiś Model Mała Pralka Ładowana od Frontu?


Jak wspomnieliśmy, pralki ładowane od frontu mają zazwyczaj około 60 centymetrów głębokości, jednak rynek przyniósł tyle nowości w sprzęcie AGD, że być może uda Ci się znaleźć małą pralkę ładowaną od frontu, co pokazujemy w naszym katalogu.

Prawdą jest, że nieczęsto można znaleźć pralkę ładowaną od przodu, która nie ma 59 lub 60 centymetrów głębokości, dlatego nasi eksperci stale poszukują mniejszych modeli, aby zaoferować Ci najlepszy wybór.

Należy jednak szczególnie pamiętać, że jeśli chcemy kupić tego typu pralkę, ale jednocześnie potrzebujemy, aby nasza pralka miała dobrą ładowność dla naszych ubrań, to na rynku możemy znaleźć pralki ładowane od frontu. Na rynku można znaleźć pralki ładowane od góry o ładowności od 5 kg do 8 kg. Wybierasz ten, który najbardziej Ci odpowiada, oczywiście zawsze powinieneś zdecydować się na urządzenie, które jest bardzo wydajne, aby zaoszczędzić energię.

Oczywiście rozmiar jest ważny, ale warto też zwrócić uwagę na różne opcje, które mogą być bardzo przydatne w zależności od potrzeb, np. specjalne programy do wełny czy uporczywych zabrudzeń, a także funkcje pozwalające na jednoczesne pranie kilku rodzajów tkanin i kilku kolorów.

Małe Pralki Automatyczne do 3 kg Wsadu


Istnieją modele pralek, które są jeszcze mniejsze niż te przedstawione w tym dziale. Teraz możesz się zastanawiać: jakie są, jakie funkcje oferują?

Bardzo małe pralki to bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą przenieść swoją pralkę w więcej niż jedno miejsce. Czy to na wakacjach, w podróży, czy w różnych domach. Choć nie mają one takiej mocy jak normalne pralki, są w takich przypadkach bardzo przydatne.

Nie mają one pojemności na dużą ilość prania, więc trzeba będzie zrobić proste i łatwe pranie. Jeśli jednak jesteś zainteresowany, powinieneś wiedzieć, że na naszej stronie znajdziesz również najlepsze pralki turystyczne na sprzedaż.

Najlepsza mała pralka na rynku

Mała Łazienka z Pralka


Jeżeli nie masz miejsca w kuchni, to pralki ładowane od góry będą mniejsze i dyskretniejsze. Dzięki temu, że są one białe i nie posiadają typowego bębna do prania, można umieścić je z powodzeniem w łazience bez naruszania estetyki.

Przewodnik Kupna

Zalet mała łazienka z pralka może być mnóstwo i trudno je wymienić po całości, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni model. Właśnie dlatego tak istotne jest, by zawsze dokładnie przeanalizować możliwe opcje zakupu. Właśnie dlatego oferujemy poniżej przewodnik zakupu, aby pomóc Ci w lepszym wyszukiwaniu spośród różnych małe pralki na rynku.

Miejsce Potrzebne na Mała Łazienkę z Pralka

Pralka dla małego mieszkania powinna mieć kompaktowe rozmiary, właśnie z powodu braku miejsca, jakie może się w niej znajdować. O jakich jednak pomiarach mówimy? Najważniejszą sprawą jest to, by zmierzyć przestrzeń, na której stanie mała pralka, następnie rozważyć poszczególne propozycje na tym rynku.

Długość szerokości takiej małej pralki z wirowaniem wynosi zazwyczaj od 30 do 60 cm lub więcej. Natomiast wysokość od 40 do 90 cm i więcej.

Powinien być Przenośny czy nie?

Pralki turystyczne to bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy planujemy podróż i potrzebna jest pralka do małej przestrzeni. Właśnie łatwość transportu i zredukowana waga sprawiają, że są produktem poszukiwanym.

Pralka Ładowana od Góry czy od Przodu?

Żeby zrozumieć, która z opcji jest lepsza, należy zrozumieć, co niesie ze sobą każda z nich. To nie tylko różnica estetyczna pomiędzy tymi dwiema modelami pralek. Tak naprawdę ma ona znaczenie dla sposobu ich działania.

W pralce ładowanej od przodu korpus bębna wypełniony zostaje wodą i pianą, po rozpoczęciu procesu prania bęben rozpoczyna wirowanie, które powoduje również wirowanie ubrań znajdujących się w bębnie. Przeciwnie, pralka ładowana od góry wytwarza wicher dzięki pomocy mieszadła.

To osobisty wybór, który jest preferowany do innego, lecz dla wygody, pralki ładowane od góry są zazwyczaj bardziej praktyczne i mniejsze.

Czy Rzeczywiście Potrzebuję Mała Pralka? Osoby, które Będą Korzystać z tego Rozwiązania

Ile osób zazwyczaj pierze ubrania? To jedno z ważniejszych pytań, jakie należy znać. Skoro tak, zawsze warto wyprać w kilku praniach wszystkie dostępne ubrania. Warto więc zastanowić się, czy jest to w Twoim przypadku możliwe do wykonania za pomocą małej pralki.

Uwzględniając to, ładunek o wadze 6 kg może służyć do cotygodniowego prania ubrań dla 1 lub 2 osób; podczas gdy ładunek o wadze 7-8 kg może być wykorzystywany dla ponad 4 osób.

Cena dość mocno wskazuje na możliwości samych tych pralek. W związku z tym bardzo istotne jest określenie, co jest konieczne, a co nie. Pralka do małego mieszkania ma mieć pojemność przynajmniej 3 kg.

Najlepsza Obecnie Mała Pralka


Szeroka analiza przeprowadzona w tym zakresie przez naszych ekspertów wykazała, że to najlepsza mała pralka na rynku w kontekście jakości i ceny. Pobierzcie ją przez poniższe linki!

Specyfikacje

Pojemność (kg): 6 | Sposób załadunku: Od frontu | Elektroniczny wyświetlacz: Tak | Połączenie z urządzeniami mobilnymi: Nie | Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200 | Kolor: Biały | Wymiary (GxSxW): 40 x 59 x 85 cm

Zalety i Wady

✔️ Jest wydajny i oferuje bardzo dobre pranie na wszystkich rodzajach tkanin.
✔️ Ma dobrą nośność biorąc pod uwagę jego wymiary.
❌ Brak funkcji samoczynnego dozowania detergentu.
✔️ Posiada funkcję pary, która lepiej dba o tkaniny i skutecznie je dezynfekuje.