Mini Pralka

Szczęśliwa osoba z mini pralka

Jeżeli już planujesz spędzić kilka dni poza domem, podróżujesz i wędrujesz z przyjaciółmi lub rodziną, jednak chcesz mieć wygody, jakie daje bycie w domu, np. możliwość wyprania brudnych ubrań podczas wakacji. Także jeśli jesteś stałym podróżnikiem, mini pralka jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

To nowoczesne i innowacyjne urządzenie pozwala zabrać je ze sobą w dowolne miejsce, dzięki czemu możesz wyprać swoje ubrania tak, jak w domu.

Na rynku istnieje wiele różnych marek i rodzajów małych pralek, która oferuje wszystko, od prostego prania do cyklu wirowania. Są różne rozmiary i modele, które mogą pozostawić twoje ubrania nienaganne, nie zajmując dużo miejsca i przy bardzo praktycznym procesie.

Oto Najlepsze Mini Pralki


Zdaniem naszych ekspertów są to najlepsze mini pralki dostępne obecnie na rynku. Wejdź na jeden z następujących linków, aby uzyskać najlepsze oferty!

Czy istnieje Więcej niż Jeden Rodzaj Mini Pralka?


Zależnie od potrzeb związanych z pralką, do wyboru masz kilka modeli, zobacz poniższe:

  • Mini pralka: zaprojektowana specjalnie na camping ze względu na swój wygodny rozmiar, zabiera bardzo mało miejsca. Jeżeli masz dom z niewielką ilością mieszkańców, doskonale nadaje się on do takich miejsc. Jeżeli wybieramy się przyczepą kempingową, to ona również bardzo dobrze nadaje się na tę okazję, bo można ją bez problemu przenieść z jednego miejsca na drugie. Możesz w niej wyprać nawet półtora kilo ubrań i nie wymaga ona dużej ilości mydła ani wody.
  • Pralka przenośna z wirówką: znakomicie czyści delikatne ubrania. Nie posiada dużego poboru mocy, zaledwie 135 W. Ma rurę spustową, system zaopatrzenia w wodę. W cenie jest dość przystępna.
  • Przenośna pralka o pojemności półtora kilograma: świetnie sprawdza sie przy zabieraniu na kempingi lub wycieczki. Jeżeli mieszkasz w domu, gdzie mieszka niewiele osób, idealnie jest ją mieć, gdyż jej rozmiar jest idealny do zrobienia niezbędnego prania dla niewielu mieszkańców. W tym modelu nie ma procesu spinningowego. Możesz go łatwo przenosić za sprawą uchwytów. Nie używa dużo wody, dzięki czemu w krótkim czasie można wykonać mycie. Projekt wykonany jest z bardzo trwałego materiału, więc nie łamie się łatwo.
  • W zestawie mini pralka z wirówką: to bardzo przydatna opcja, aby zabrać ze sobą w miejsca, w których klimat nie sprzyja suszeniu ubrań. Ta maszyna pozwala na wypranie 2 kilogramów ubrań, a przy tym ma bardzo niski pobór mocy – zaledwie 250 W. W zestawie znajduje się timer do kontroli cyklu prania, możesz go ustawić od zera do 15 minut oraz wirowania o czasie trwania do 5 minut.

Więcej Typów

Poniżej przedstawiamy kolejne typy:

  • Pralka przenośna z suszarką w zestawie: maszyna posiada dwie komory do wykonywania swoich pełnych funkcji, macie czyste i suche ubrania z tym samym małym, wytrzymałym i nie zużywa tyle mydła ani energii. W przypadku, kiedy cierpisz z powodu przegrzania, maszyna posiada specjalny system, który wstrzymuje ten proces. Nowoczesne wzornictwo i piękna kolorystyka, uzupełniają idealny projekt. Jej pojemność do prania to 4 kilogramy, do suszenia około 3,5 kilograma. Waży 14 kilogramów, więc można go zabrać ze sobą podczas biwaku.
  • Pralka przenośna w podróży: jest to model, który umożliwia pranie z takim samym komfortem jak w przypadku zwykłej pralki w domu. Jest niezwykle łatwa w obsłudze i posiada funkcję szybkiego i łatwego mycia. Jeżeli większość twoich ubrań jest delikatna, to ta mini pralka bardzo dobrze je zakonserwuje.
  • Minimalna konsumpcja pralki: posiada moc 25W, dzięki czemu zużycie jest bardzo niskie względem innych pralek. Za pomocą uchwytów łatwo zabierzesz ją ze sobą w inne miejsca, jeżeli chcesz zostać poza domem na kilka dni. Taka przenośna pralka ma jeszcze jedną zaletę: pranie odbywa się bardzo cicho, dlatego można do niej włożyć każdy rodzaj odzieży, bo jest bardzo delikatna.
Mini pralki na biwaku przyrodniczym

Dwie inne Opcje

Jeśli nadal chcesz wiedzieć więcej, oto dwie kolejne opcje:

  • Mała pralka pedałowa: przyrząd ten umożliwia pranie ubrań bez użycia prądu. Dokładnie tak jak czytasz, praktyczny pojemnik pozwala na efektywne czyszczenie ubrań. Przenośny kempingowy pralka z pedałem, potrzebuje tylko wody, mydło i twoja siła woli, aby przenieść swoje stopy. Zastanów się, że jeżeli zaczniesz ten proces, to wytrenujesz również swoje nogi. Konstrukcja jest bardzo lekka, możesz ją umieścić w sypialni, kuchni, łazience lub gdziekolwiek chcesz. Jeżeli sugerujesz się ubraniami, to powinny one być małe. Konstrukcja ta nie ma systemu odprowadzania wody, dlatego będziesz musiał użyć rąk, aby pozbyć się zużytej wody, gdyż nie posiada ona automatycznego mechanizmu.
  • Pralka na korbkę: przy takiej metodzie prania wzmacniasz swoje ręce. Maszyna ta nie potrzebuje zasilania elektrycznego do pracy, impuls zapewniasz sobie obracając korbą, jak tylko wprowadzisz do niej przedmioty. Sprawdzi się w przypadku małych ubranek, ubranek niemowlęcych i bielizny. Kiedy wybierasz się na wycieczkę lub biwak, to możesz zabrać ją ze sobą i uprać ubrania, które są najpilniej potrzebne. Jest to przenośna pralka kempingowa bez światła, nie wymaga dużej ilości mydła, więc można zaoszczędzić. Jego konstrukcja pozwala na odprowadzenie wody z pralki, można go również odwirować. Tworzywo, z którego jest wykonana, jest dość odporne.

Właściwości i Zalety Mini Pralka


Operowanie mini pralka jest dosyć łatwe ze względu na jej prostą kompozycję. Jedne mają więcej funkcji niż inne, ale generalnie można je zabrać wszędzie.

Zabezpieczają one potrzeby w zakresie prania nawet w odległych miejscach. Jeżeli wybierzesz się w miejsce, w którym pogoda nie dopisuje, to nie będzie niedogodności, bo niektóre mają w zestawie suszarkę. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by mieć czyste ubrania na zewnątrz.

Praktyczna forma ich prezentacji to jeden z atrybutów, które wielu decyduje się zabrać ze sobą niemal wszędzie. Są one idealne, jeśli wyjeżdżasz na kilka dni lub jeśli wybierasz się na kemping. Możesz je umieścić u siebie w każdym pomieszczeniu, gdyż nie tworzą bryły. Jeżeli jesteś żądny przygód, to masz wiele powodów, żeby zaopatrzyć się w pralki kempingowe!

Dzisiejsza Najlepsza Mini Pralka


Według dogłębnej analizy naszych specjalistów, poniżej przedstawiamy najlepszy stosunek jakości do ceny mini pralka na rynku.

Specyfikacje

Marka: Steinborg | Wymiary produktu: 35 x 35 x 38 cm | Waga: 6,29 kg | Pojemność prania: 1,5 kg | Otwieranie drzwi: Top-loading | Moc: 135 W

Zalety i Wady

✔️ Unikatowy system składania.
✔️ Dzięki swojej wydajności oszczędza energię, czas i miejsce.
 Jego maksymalny udźwig wynosi 1,5 kg.
✔️ Jest cichy dzięki praniu <65 dB.