Pralka Amica

Pralka Amica

Pralka Amica to produkt o wielkich możliwościach, dzięki temu, że wykorzystuje najnowsze technologie na rynku, by szczegółowo zadbać o Twoje ubrania, a także oszczędzać energię i wodę.

To pralka, która została zaprojektowana zarówno z myślą o długim czasie użytkowania, jak i o tym, by zapewnić długie życie pranym w niej ubraniom, także tym najdelikatniejszym. W tym poradniku wyjaśniamy wszystkie dostępne funkcje, ich działanie i inne przydatne wskazówki. Ponadto nasi eksperci dokładają najwyższej staranności, aby znaleźć i zaoferować Państwu najlepsze dostępne obecnie pralki.

Oto Najlepsze Pralki Amica


Chcesz wiedzieć, która pralka Amica jest najlepsza na rynku? Korzystaj z tego doboru i uzyskaj najwyższą cenę używając linków poniżej!

Jaką Pralkę Amica Wybrać?


Bo jeśli nie chcesz kierować się wyłącznie marką, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci ocenić je pod kątem Twoich wymagań.

Przede wszystkim weź pod uwagę liczbę osób, które będą korzystać z Twojej pralki Amica. To określi, ile prania możesz zgromadzić w ciągu dnia lub tygodnia. Na tej podstawie powinieneś wybrać pojemność, jaką powinna mieć twoja pralka. Jeśli jest on przeznaczony np. dla par, wystarczą małe modele o wadze od 5 do 7 kilogramów. Jeśli jest ona przeznaczona dla trzech lub czterech osób, warto rozważyć pralki o pojemności co najmniej 8 kilogramów, a jeśli dla większej liczby osób. Modele o pojemności 10 kilogramów lub większej.

Trzeba też wspomnieć o tym, jakie funkcje posiada pralka Amica, np. jej prędkość, programy prania w zależności od tkaniny czy stopnia zabrudzenia.

Na koniec upewnij się, że wiesz, jakie są wymiary pralki. Powinien być oparty na przestrzeni, którą masz w domu, aby go zlokalizować, w przeciwnym razie możesz inwestować w urządzenie, które spowoduje tylko niewygodę i dyskomfort.

Jakie są jego Główne Cechy?


Jej główne cechy:

  • OptiDose: Po prostu napełnij dozownik i zaznacz jeden z trzech poziomów dozowania, a twoja pralka automatycznie dostosuje ilość potrzebnego detergentu. Za sprawą systemu OptiDose Twoja pralka wykona 20 cykli prania, nie martwiąc się o nic.
  • 58′ Daily: Nigdy więcej długiego oczekiwania: z pralką Amica masz pełny program prania, który trwa zaledwie 58 minut. Nigdy więcej długiego oczekiwania: z pralką Amica masz pełny program prania, a z pralką możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami. Lepiej wykorzystaj swój czas z programem 58′ Daily i poświęć go na to, co najbardziej lubisz.
  • Efektywność energetyczna i oszczędności: Wyższa efektywność energetyczna to nie tylko oszczędność na rachunkach za prąd, lecz także mniejszy wpływ na środowisko.

Jeden Program dla Każdego Stopnia Zabrudzenia


Jeśli wybierzesz tę gamę pralek, będziesz mieć różne rozwiązania w zależności od tego, jak czyste lub brudne są Twoje ubrania w danym momencie.

Czy możliwe jest dostosowanie intensywności prania do zabrudzeń prania? Teraz możesz! Wybierz tylko jeden z 3 poziomów zabrudzenia – lekkie zabrudzenie, umiarkowane zabrudzenie i mocne zabrudzenie – a pralka Amica automatycznie dostosuje parametry prania, czas i ilość wody. Komfort, oszczędność czasu i energii oraz korzyści dla środowiska.

Oferta pralki

Jak Cicha jest Pralka Amica?


Pralka, która robi szum podczas wirowania potrafi być bardzo denerwująca, szczególnie jeśli włączysz ją w nocy, kiedy dzieci właśnie poszły spać. Pralka Amica została wyposażona w nowoczesny silnik Logic drive 2.0, który jest nie tylko cichszy, ale także trwalszy i zużywa mniej energii.

Jak mogę Czyścić Pralki Amica?


Często w bębnie pralki gromadzi się dużo brudu. Pralki Amica posiadają funkcję samoczyszczenia, dzięki której usuwają grzyby, pleśń, bakterie i alergeny. Aby twoje pranie było zawsze świeże, zapachowe i zdezynfekowane. Doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla dzieci i alergików.

Najlepsza Pralka Amica w Danym Momencie


Nasz zespół specjalistów przeanalizował całą gamę pralki Amica i stwierdził, że jest to najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Specyfikacje

Pojemność (kg): 7 | Sposób załadunku: od frontu| Funkcja pary: Tak | Silnik rewersyjny: Tak | Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1400 | Kolor: Biały | Wymiary (GxSxW): 49,5 x 59,5 x 85 cm

Zalety i Wady

✔️ Bardzo dobra efektywność prania już przy krótkich programach.
✔️ Wskaźnik konsumpcji energii elektrycznej i wody.
 Brak możliwości połączenia ze smartfonem.
✔️ Wytworzona przy rozpoczęciu cyklu prania pary gwarantuje idealnie czyste i totalnie wydezynfekowane pranie.