Pralka Beko

Pralka Beko zintegrowana w nowoczesnej kuchni

Wiemy, że wybranie odpowiedniej pralki nie jest najłatwiejszym zadaniem. Aby pomóc Ci zdecydować, czy pralka Beko jest najlepsza dla Twojego gospodarstwa domowego, umieściliśmy kilka modeli, abyś mógł posmakować tego, co jest w ofercie.

Marka Beko jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów urządzeń gospodarstwa domowego. Jej oferta pralek jest bogata w kilka pralek ładowanych od przodu, oferujących rodzinne pojemności od 7,5 kg do 10 kg.

Oto Najlepsze Pralki Beko


Są to najlepsze pralki Beko na rynku, w tej kolekcji oferujemy Ci najlepsze ceny poprzez poniższe linki!

Cechy Pralki Beko


Beko oferuje na swe pralki dwuletnią gwarancję producenta, ale można ją przedłużyć do pięciu lat, dokonując rejestracji urządzenia w ciągu 90 dni od zakupu. Producent zapewnia dodatkowo 10-letnią gwarancję na części oraz kompresor/silnik.

Do standardowych funkcji, jakie znajdziesz w całym składzie z pralka Beko, należą:

 • Reload: dodaj lub usuń rzeczy po uruchomieniu cyklu prania.
 • Autodose: automatycznie dozuje odpowiednią ilość detergentu i środka zmiękczającego na podstawie wagi ładunku.
 • Fast+: guzik, którego wciśnięcie pozwala na skrócenie długości dowolnego programu, według marki, nawet o 55%.
 • SteamCure: na początku cyklu paruje rzeczy, by zmiękczyć zabrudzenia, zminimalizować zagniecenia i zapewnić skuteczne czyszczenie.
 • StainExpert: umożliwia wybór jednego z 24 typów typowych plam w celu uzyskania precyzyjnego czyszczenia.
 • Usunięcie sierści zwierząt domowych: po wyborze program ten dodaje do cyklu standardowego krok prania wstępnego i dodatkowe płukanie, aby ograniczyć do minimum sierść zwierząt domowych na praniu.
 • Anti-allergy+: specjalnie opracowany dla niemowląt i małych dzieci, a także osób o wrażliwej skórze. Wydłuża czas mycia i stosuje się dodatkowe płukanie.
 • Światło bębna: beczka jest podświetlana, więc można widzieć obciążenie.

Czy Pralka Beko to Dobra Marka?


Tak! Przede wszystkim dlatego, że pralki Beko są dość wydajne pod względem zużycia wody i energii, przy czym większość modeli posiada czterogwiazdkową ocenę zużycia energii i wody lub wyższą. Po drugie, pralka Beko pozwala gospodarstwom domowym na dostosowanie cyklu prania do własnych potrzeb dzięki przydatnym funkcjom, jak autodose, oświetlenie bębna i przeładowywanie, które umożliwia dodanie dziwnej skarpety do cyklu w połowie prania. Liczą się małe rzeczy!

Jest kilka kluczowych aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie nowej pralki, między innymi jej pojemność, stopień hałasu i funkcje bezpieczeństwa. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj przyłącza wody, jakie posiada dana pralka. W chwili pisania tego tekstu, pralka Beko ma pojemność od 7,5 kg do 10 kg, a wszystkie posiadają wlot tylko zimnej wody.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz najbardziej wydajnej pralki, czy takiej, którą masz w budżecie, warto rozważyć oceny wody i energii, gdyż stanowią one pomocną wskazówkę, ile pieniędzy wydasz w dłuższym okresie po początkowym koszcie zakupu samej pralki. Warto również sprawdzić recenzje i oceny online – takie jak nasze – aby zobaczyć, jak wypadają inne marki pralek w wielu kategoriach, między innymi pod względem stosunku jakości do ceny.

Jak Dobrze Sprawdzają się Pralki Beko? – Nasza Opinia!


Wszystkie marki sprzętu gospodarstwa domowego mają swój niepowtarzalny punkt sprzedaży, tak jak Beko. Jednak ciekawym faktem dotyczącym jej gamy pralek jest to, że postawiła ona na jakość, zamiast na ilość.

Mówię to, ponieważ w każdej konstrukcji można znaleźć tylko kilka modeli. Te fundamentalne modele oferują 3-4 podstawowe kolory: czarny, biały, szary i srebrny. Jednak będziesz zaskoczony jego niesamowite programy robocze.

Bęben szybko wirujący ze stali nierdzewnej ma na sobie światło; warto mieć LCD, zabezpieczenie przed dziećmi, bezpieczeństwo przelewu.

Dodatkowo, kontrola niezrównoważonego ładunku i automatyczna specyfikacja dostosowania wody to jego punkty zwycięstwa.

Top pralki w przestrzeni domowej

Co nam się Najbardziej Podoba w Pralce Beko


Beko to solidna marka, więc bez zastanowienia chcemy podkreślić kilka kwestii, które ułatwią Ci dokonanie odpowiedniego wyboru:

 • 14 skutecznych programów czyszczących.
 • Ekonomiczny asortyment.
 • Myjki są solidne, wytrzymałe i poręczne.
 • Szeroki zakres pojemności.
 • Najcichsze działanie.
 • Wysoka efektywność energetyczna.

Dzisiejsza Najlepsza Pralka Beko


Nasi najlepsi eksperci dokonali analizy całą linię pralka Beko i stwierdzili, że jest ona najlepsza pod kątem stosunku jakości do ceny na całej giełdzie.

Specyfikacje

Pojemność (kg): 7 | Sposób załadunku: od przodu | Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200 | Kolor: Biały | Wymiary (GxSxW): 46,5 x 60 x 84,5 cm

Zalety i Wady

✔️ Wymiary dopasowane do prawie każdej przestrzeni.
✔️ Optymalna skuteczność mycia.
 Brak funkcji połączenia ze smartfonem.
✔️ Efektywność energetyczna i wodna.