Pralka Parowa

Pralka parowa zintegrowana z kuchnią

Nie ulega wątpliwości, że sprzęty domowe ewoluują, by ułatwić nam życie. Jeśli chodzi o pralki, pojawia się coraz więcej funkcji i programów, które mają nam zaoszczędzić czas i wysiłek. Jedną z takich bardzo przydatnych i wygodnych wynalazków jest niewątpliwie pralka parowa.

Poza oferowaniem Państwu najlepszych pralek na rynku, chcemy przedstawić Państwu najlepsze pralki z funkcją pary. Jeśli jesteście zainteresowani, przewińcie w dół.

Najlepsza Pralka Parowa Wiodących Marek


Zanim wybierzesz najlepsza pralka parowa na rynku, wybraliśmy listę najlepszych pralek parowych od wiodących marek. Dzięki temu można wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Ranking Najlepsze Pralki Parowe: Top 4


Chcesz wiedzieć, który pralka parowa ma najlepszy stosunek jakości do ceny? Są to najlepsze opcje dostępne obecnie na rynku. Kliknij na jeden z poniższych linków, aby uzyskać najlepsze ceny.

Pralka Parowa: jakie są jej Zalety?


Parę wodną wykorzystuje się już od bardzo dawna w przemyśle. Zapewne zabrałeś dywan do pralni i oni prawdopodobnie użyli tej techniki prania, by uzyskać lśniącą czystość.

Jak wiesz, para wodna to woda zamieniona na gaz, który dzięki wysokiej temperaturze oraz ciśnieniu udaje się usunąć każdą plamę bez potrzeby stosowania agresywnych produktów, które uszkadzają i zużywają ubrania.

Poniżej przedstawiamy kilka głównych korzyści jakie płyną z używania w domu pralka parowa:

Zabija Drobnoustroje i Bakterie

Bakterie, mikroby czy alergeny nie muszą być niebezpieczne. Ale jeśli jesteśmy alergikami, posiadamy wrażliwą skórę albo jesteśmy w zaawansowanym wieku, to technologia parowa może przynieść wiele korzyści naszemu zdrowiu. Podwyższona temperatura pary zabija je.

Temperatura pary wzrasta do 100°C lub więcej, czyli mieści się w tym, co eksperci nazywają strefą sterylizacji. Po osiągnięciu tej temperatury wszystkie bakterie (złe robaki) na ubraniach znikają w ciągu kilku minut.

Pozwala Zaoszczędzić Zużycie i Pieniądze

Zastosowanie pary podczas prania ubrań pozwoli na znaczne zmniejszenie zagnieceń oraz plam na ubraniach po cyklach prania. Na prasowanie poświęcisz znacznie mniej czasu.

Ponadto, pranie parowe zużywa mniej wody niż normalny cykl i osiąga nienaganne rezultaty przy znacznie krótszym czasie prania.

Pralka parowa i kobieta czekająca, aż jej syn zdejmie skarpetkę przed włączeniem cyklu prania

Czy Pralka Parowa Pozwala mi na Pranie Wszystkich Rodzajów Tkanin?


Absolutnie wszystkie tkaniny w naszej pralni mogą być prane parą. Ale ogólnie rzecz biorąc, naturalne tkaniny są lepsze niż syntetyczne ubrania.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaki program zastosować, to możemy skorzystać z aplikacji SmartThings. Musimy tylko wybrać stopień załadunku, rodzaj odzieży i stopień zabrudzenia, i nasza pralka wybierze pranie, które najlepiej pasuje do ładunku.

Która z Nich jest Naszą Ulubioną w Danym Momencie?


Do tej pory mogliście dowiedzieć się, która z głównych marek pralek jest naszą ulubiona pralka parowa. Teraz przyszedł czas na wyrażenie opinii, który naszym zdaniem jest najlepszym wyborem.

Żeby wybrać najlepszą pralkę z funkcją pary, zwracaliśmy szczególną uwagę na stosunek jakości i ceny wszystkich z nich. A także opinie i komentarze kupujących. Natomiast zwycięska pralka parowa to:

Specyfikacje

Pojemność: 8 kg (duża dla rodzin) | Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min  | Funkcja pary: Tak | Wymiary (GxSxW): 46 x 60 x 85 cm

Zalety i Wady

✔️ Funkcja opóźnienia jest bardzo przydatna, jeśli przyzwyczaisz się do jej używania.
Dzięki funkcji pary możesz odświeżyć swoje pranie, usunąć wszelkiego rodzaju plamy i mniej prasować.
❌ Pralka nie posiada połączenia ze smartfonem.
✔️ Dzięki dużej pojemności bębna 8 kg możesz wyprać więcej prania za jednym razem.