Pralka z Suszarką

Szczęśliwa rodzina podczas ustawiania pralka z suszarką w kuchni

Pralka z suszarką może być dla Ciebie bardzo przydatnym urządzeniem. Poza tym dwa za jeden zawsze brzmi dobrze, ale czy te kombinacje naprawdę robią robotę? Dowiemy się.

Naprawdę wspaniale jest wrócić do domu i móc mieć czyste i całkowicie suche ubrania, które można odłożyć do szafy. W tym artykule przedstawiamy najlepsze modele pralki i suszarki bębnowej dostępne obecnie na rynku, wraz z ich cechami i innymi wskazówkami, które mogą Ci się przydać.

Czym jest Połączenie Pralka z Suszarką?


Najprościej rzecz biorąc, pralko suszarki łączą ładowaną od przodu pralkę i suszarkę kondensacyjną z jednym urządzeniem, które jest równie duże jak równoważna samodzielna pralka z suszarką.

Zwykle oferują one wszystkie funkcje, funkcje programowe i tryby pralek i suszarek ze średniej i wysokiej półki, więc obiecują, że zrobią wszystko to, co mogą zrobić wolnostojące pralki i suszarki, ale w o połowę mniejszym stopniu. Im mniejsza jest Twoja dostępna przestrzeń, tym bardziej docenisz posiadanie urządzenia typu dwa w jednym.

To Są Najlepsze Pralko-Suszarki


Poszukujesz pralka z suszarką w wersji jakościowej? W takim razie sprawdź w naszym katalogu to, co jest najlepsze na rynku w najlepszej cenie. Aby uzyskać oferty, kliknij na jeden z poniższych linków.

Dlaczego Pralka z Suszarką jest Przydatna?


Pralka z suszarką może znacznie ułatwić Ci dzień prania, ponieważ może prać i suszyć bez konieczności pilnowania jej przez Ciebie. Jest to idealne urządzenie dla osób, które chcą cieszyć się większą ilością wolnego czasu lub dla osób, które mają mało miejsca w swoim domu. Więc tak, możesz włożyć swoje brudne ubrania przed wyjściem do pracy ze spokojem, że wrócisz do domu i po prostu wyjmiesz je z bębna do prania i włożysz do szafy, bez konieczności rozwieszania ich do suszenia.

Przeanalizowaliśmy wszystkie modele z naszego katalogu, aby zarówno funkcje prania, jak i suszenia były realizowane perfekcyjnie. I po naszej analizie możemy potwierdzić, że tak właśnie jest. Modele, które możesz znaleźć w naszym wyborze, zapewniają doskonałe rezultaty, zarówno prania, jak i suszenia.

Oszczędność Miejsca w Dom

Wiele osób nie dysponuje taką przestrzenią, aby mieć dwa urządzenia tej wielkości. Cóż, jeśli tak jest w Twoim przypadku, pralka z suszarką to idealny wybór dla Ciebie. Zaleca się, aby przed rozpoczęciem cyklu prania upewnić się, że wybrano dobrą prędkość wirowania, tak aby ubrania były jak najbardziej suche przed rozpoczęciem funkcji suszenia. W ten sposób maksymalnie zoptymalizujesz wyniki. Pralki i suszarki, które dla Ciebie wybraliśmy, oferują doskonałe prędkości wirowania, więc ułatwiamy Ci sprawę.

Ustawiając w ten sposób cykle prania i suszenia, oprócz zapewnienia doskonałych rezultatów, ułatwiamy urządzeniu maksymalną optymalizację dostępnych zasobów, dzięki czemu będzie ono bardziej wydajne i zaoszczędzi więcej energii.

Jakie są Podobieństwa między Pralko-Suszarkami a Urządzeniami Wolnostojącymi?


Pralka z suszarką wykorzystuje tę samą technikę prania, co konwencjonalna pralka ładowana od przodu, więc jej skuteczność w czyszczeniu ubrań jest bardzo podobna. Jeśli chodzi o funkcję suszenia, to zużywa ona tyle samo energii co konwencjonalna suszarka kondensacyjna, jednak cykl suszenia trwa około dwa razy dłużej.

Dłuższy cykl suszenia nie musi być uciążliwy, jeśli się do niego przyzwyczaisz, ponieważ możesz ustalić, kiedy cykl się zakończy i w międzyczasie zająć się swoimi sprawami.

Bardziej Opłacalna Inwestycja niż Dwa Oddzielne Produkty

Jeśli musisz kupić zarówno pralkę, jak i suszarkę, zakup urządzenia łączonego może przynieść Ci wiele złotych oszczędności w stosunku do równoważnych urządzeń indywidualnych. Ponadto, jako urządzenie wielofunkcyjne, jest wygodniejsza w użytkowaniu, ponieważ nie trzeba wyjmować ubrań, aby rozwiesić je do suszenia lub włożyć do suszarki. Podobnie, istnieją modele, które pozwalają zaprogramować cykl, aby pozostawić ubrania idealne w wybranym przez nas czasie.

Dzięki połączeniu tych dwóch czynności w jednej maszynie, całkowity proces prania i suszenia jest realizowany w krótszym czasie. Nie trzeba czekać na zakończenie pracy pralki przed włożeniem ubrań do suszarki, a dodatkowo ubrania wychodzą mniej pogniecione, co pozwala również zaoszczędzić czas na prasowaniu.

Jego główną zaletą jest to, że w jednym urządzeniu możemy mieć 2 funkcje, więc zajmuje mało miejsca. Jak już wspomnieliśmy, bardzo dobrze sprawdza się w małych domach, gdzie konieczne jest posiadanie suszarki i pralki.

Oprócz możliwości prania i suszenia ubrań w jednym cyklu, pralka z suszarką pozwala nam również na wybranie obu opcji osobno. To znaczy, że możemy wybrać programy piorące, aby tylko wyprać ubrania, z drugiej strony mamy również możliwość wybrania tylko opcji suszenia. Wszystko zależy od Twoich potrzeb w danym momencie.

Bez względu na to, jaka pogoda panuje na zewnątrz (słonecznie, deszczowo, pochmurno, śnieżnie) możemy w każdej chwili wysuszyć nasze ubrania i mieć je w idealnym stanie.

Oferta pralka z suszarką

Jak Działa Pralko-Suszarka?


Jak wspomniano powyżej, pralka z suszarką wykorzystuje tę samą funkcję prania, co konwencjonalna pralka ładowana od przodu. Dodajesz detergent, umieszczasz ubrania w bębnie pralki i naciskasz przycisk rozpoczęcia cyklu. Wówczas włącza się silnik pralki i suszarki, który powoduje, że bęben piorący zaczyna się kręcić. Po zakończeniu cyklu jesteś gotowy, aby wyjąć z bębna czyste ubrania.

Dlatego jej obsługa jest bardzo intuicyjna, a dodatkowo oferuje wiele funkcji prania dla każdej tkaniny, którą chcesz wyprać.

Jak działa funkcja suszenia? Suszarka zasysa powietrze z miejsca, w którym jest zainstalowana, ogrzewa je i rozprowadza wewnątrz bębna, aby wysuszyć ubrania. Działanie to powoduje wchłonięcie wilgoci z prania, dzięki czemu wysycha ono całkowicie. Na koniec wilgoć jest zbierana i wydalana przez odpływ.

Dostępna Nośność

Należy pamiętać, że pralka z suszarką mają różną ładowność prania i suszenia. Twoje ubrania mogą być zbyt ciasno upakowane do prania, ale do skutecznego suszenia potrzebują dużej przestrzeni cyrkulacyjnej. Pralka i suszarka muszą wykonywać obie czynności w tym samym bębnie, więc ich pojemność suszenia jest zwykle tylko połową objętości, którą mogą wyprać.

Jednak większość z nas napełnia swoje pralki tylko do około połowy ich pojemności, więc nie musi to być problem. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się wypełnić pralkę do maksimum na cykl prania, będziesz musiał wysuszyć ubrania w dwóch partiach.

Wnioski Ogólne


Pralka z suszarką to świetna opcja do mieszkania w centrum miasta, gdzie w małych mieszkaniach liczy się każdy centymetr kwadratowy. Po długim dniu w pracy, powrót do domu z czystymi, suchymi ubraniami to duża zaleta. W małych gospodarstwach domowych, składających się z jednej do trzech osób, mniejsza ładowność funkcji suszenia nie stanowi problemu.

Oczywiście jest to również bardzo korzystne, jeśli chcemy wykonać pranie i suszenie w jednym przebiegu – pod tym względem naprawdę oferuje dużą wygodę.

Podsumowując, po naszej wyczerpującej analizie i użytkowaniu tych urządzeń, możemy potwierdzić, że są one doskonałym wyborem. 👍

Najlepsza Obecnie Pralko-Suszarka


W tym celu nasi eksperci przeanalizowali całą ofertę cichych pralek i uznali, że jest to najlepszy stosunek jakości do ceny.

Specyfikacje

Wielkość ładunku prania/suszenia (kg): 7/4 | Sposób załadunku: od frontu | Funkcja pary: Tak | Silnik rewersyjny: Tak | Sterowanie smartfonem: Tak | Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1400 | Kolor: Biały | Głębokość (cm): 47,5 | Szerokość (cm): 60 | Wysokość (cm): 84

Zalety i Wady

✔️ Jest to wysoce wydajna pralka, sprzyjająca oszczędności energii.
✔️ Zapewnia maksymalną pielęgnację bielizny i najlepsze rezultaty w każdym praniu.
 Nie posiada funkcji samodozowania.
✔️ Dostępne połączenie ze smartfonem.